Dost Adana Veteriner Kliniği

Adana evcil hayvan sektörünün önde gelen isimlerinden olarak değerli küçük dostlarımız için hizmet vermekteyiz. İnsanlar, ihtiyaç duydukları zaman hastanelere giderek sağlıklı ve kaliteli bir yaşam için doktor kontrolünden geçerler. Bu durum hayvanlar için de geçerlidir. Onların da en az bizim kadar sağlıklı ve kaliteli yaşamaya hakkı vardır.

"Dost Veteriner Kliniği" ailesi olarak değerli küçük dostlarımız için bir çok farklı çalışmayı gerçekleştirmekteyiz. Yıllar önce aldığımız eğitimi başarıyla bitirmiş olmamız, işimizi severek ve isteyerek yapıyor olmamız sayesinde hayvanlar için en doğru hizmeti sunuyoruz. 

Kliniğimizde her zaman en iyi hizmeti sunmak ve kesintisiz sağlık hizmeti verebilmek adına tam donanımlı olarak çalışıyoruz. Tam donanımlı veteriner kliniğimizde her zaman gerekli çalışmaları yapabiliyor, küçük dostlarımızın ihtiyacı olan sağlık kontrollerini gerçekleştirebiliyoruz. Evinizde beslediğiniz veya sokakta karşılaştığınız hayvanlar için sağlık kontrolü yaptırabilirsiniz.

"Kliniğimizde kan testi yapılmakta ve sonuçlara göre tedavi uygulanmakta". Aynı zamanda aşı kontrolü, diş sağlığı kontrolü, beslenme kontrolü gibi birçok farklı faaliyeti gerçekleştirmekteyiz.

"Güler yüzlü, samimi, saygılı, hayvanlara karşı merhametli, bilgi ve birikim sahibi kadromuzla" birlikte en iyi hizmeti sizlere sunuyoruz. Kliniğimizi güvenle tercih edebilir, küçük dostlarınızın sağlığını koruyabilirsiniz. Yardımımıza ihtiyaç duyduğunuz her an bizimle iletişime geçebilir, 7/24 yardım alabilirsiniz. Eğer kliniğimize gelemiyorsanız bulunduğunuz adrese yardım isteyebilirsiniz. Ekibimiz, gerekli koşullar sağlandığı sürece kısa zaman içerisinde adresinize gelerek gerekli işlemleri gerçekleştirecektir.

Uzm. Vet. Hek. Gülay ŞAHİN