Veteriner  Adana Çukurova

Sizlere ve minik dostlarınıza çok yakınız. 

Minik dostlarınızın; veteriner muayenesi,  teşhisi , tedavi işlemleri, cerrahi işlemleri vb. tüm işlemleri emin ellerde.

Dost Veteriner Adana Çukurova Kliniğimizde dostlarımıza öncelikle kan testi yapılarak kan testi sonucuna göre işleme karar veriyoruz. Minik dostlarımızın sağlığı bizim için en önemli önceliğimiz.

Çukurova Dost Veteriner Kliniği; güler yüzlü, samimi, saygılı, hayvanlara karşı her zaman merhametli, bilgi ve birikim sahibi kadromuzla daima yanınızdayız.

 0 (532) 497 38 68

Kliniğimizde her zaman en iyi hizmeti sunmak ve kesintisiz sağlık hizmeti verebilmek adına tam donanımlı olarak çalışıyoruz.

Tam donanımlı veteriner kliniğimizde her zaman gerekli çalışmaları yapabiliyor, küçük dostlarımızın ihtiyacı olan sağlık kontrollerini gerçekleştirebiliyoruz. Evinizde beslediğiniz veya sokakta karşılaştığınız hayvanlar için sağlık kontrolü yaptırabilirsiniz.

Dost Veteriner Adana Çukurova numaramız aşağıdadır. Acil veteriner ihtiyacınızda eğer kliniğimize gelemiyorsanız bulunduğunuz adrese yardım isteyebilirsiniz. Ekibimiz, gerekli koşullar sağlandığı sürece kısa zaman içerisinde adresinize gelerek gerekli işlemleri gerçekleştirecektir.